Rozwiń formularz wyszukiwania

Znaleziona liczba wyników
8706

IV Ka 183/15

uzasadnienie

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

Data orzeczenia: 2015-06-24

Data publikacji: 2015-07-30

trafność 8%

Istotność:

Mimo zgłoszenia upadłości i świadomości niedobrej sytuacji majątkowej firmy, co nie było także tajemnicą wśród jej pracowników (zeznania świadka(...)
Czytaj więcej»

I C 361/17

wyrok z uzasadnieniem

Sąd Okręgowy w Słupsku

Data orzeczenia: 2022-01-17

Data publikacji: 2022-03-04

trafność 8%

Orzeczenie nieprawomocne

Istotność:

(...)częściowo jest to także element tajemnicy bankowej w zakresie strategii i(...)(...)Poprzez ten pryzmat nie było podstaw, by podważyć wiarygodność zeznań co do okoliczności zawierania umowy, czy działalności banku (w zakresie, w jakim została przedstawiona, gdyż sam pozwany wspominał o prawie do tajemnicy przedsiębiorstwa).
Czytaj więcej»

IV Ka 594/17

uzasadnienie

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

Data orzeczenia: 2017-12-07

Data publikacji: 2018-01-23

trafność 10%

Istotność:

(...)(...) w R. stanowiło ujawnienie tajemnicy Szpitala (...) w R. osobie do tego nieuprawnionej czyli tajemnicy służbowej, 10. obrazę przepisu prawa(...)(...)(...)(...) w R. stanowiło ujawnienie tajemnicy Szpitala (...) w R. osobie do tego nieuprawnionej czyli tajemnicy służbowej, 11. obrazę art. 271(...)
Czytaj więcej»

VI P 569/14

wyrok z uzasadnieniem

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

Data orzeczenia: 2015-10-14

Data publikacji: 2015-11-25

trafność 8%

Istotność:

(...)istotną wartośc gospodarczą oraz stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu niuczciwej konkurencji . Pozwana zobowiązała się do zachowania w tajemnicy powyższych informacji , w szczególności(...)
Czytaj więcej»

VI P 629/15

wyrok z uzasadnieniem

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

Data orzeczenia: 2016-04-08

Data publikacji: 2016-06-06

trafność 4%

Istotność:

(...)wiadomości, które miał zachować w tajemnicy, utracą cechę szczególnie ważnych, których(...)
Czytaj więcej»

VIII U 1406/20

zarządzenie, uzasadnienie

Sąd Okręgowy w Łodzi

Data orzeczenia: 2021-10-25

Data publikacji: 2022-01-05

trafność 10%

Istotność:

Bez zatrudnienia B. W. nie mogłaby ona otrzymać dostępu do systemów banku w związku z koniecznością zachowania tajemnicy bankowej. (...)(...)uzyskanie dostępu do danych objętych tajemnicą bankową, przetwarzanych w systemach bankowych (tylko pracownik banku lub podmiotu realizującego na rzecz banku czynności pośrednictwa może mieć dostęp do danych objętych tajemnicą bankową - wynika to z(...)(...)Poinformowała, że E. K. bez wcześniej wspomnianej cząstki etatu nie mogłaby uzyskać dostępu do systemów banku w związku z koniecznością zachowania tajemnicy bankowej. (...)Co więcej warto zwrócić uwagę, że z zeznań świadka A. G. i K. M. (1) wynikało, że zawarcie umowy współpracy, jak i umowy o pracę umożliwiało uzyskanie dostępu do tajemnicy bankowej, zaś przeprowadzenie procedury procesowania produktu bankowego wymagało zawarcia umowy o pracę.
Czytaj więcej»